City Radio | 94.7FM - Цаци
Fast shipping viagra αγορα and free delivering cialis αγορα
Цаци PDF Испечати Е-пошта
ЦациЦаци е „радиоактивна“ цели 20 години. За тоа време успеа да „контаминира“ неколку личности кои ја следат во радио водите. Од 2 часа неделно исполнети со авангардна музика, нејзиниот израз прерасна во мејнстрим исполнет со модерна и атрактивна музика и интересни приказни. Таа секогаш има многу да каже и да подели со своите слушатели. Своето прво кафе на работа го пие заедно со слушателите, и се разбира, секогаш сака да слушне за сé што слушателите сакаат да зборуваат.
 
Навива за Ливерпул и многу се нервира кога нејзиниот тим губи. Заминувањето на Михаел Шумахер овозможи таа да почне да навива за Ферари. Во принцип, гледањето на било кој спорт, кај неа е проследено со многу емоции; позитивни и негативни.
 
Во последно време зборовите „градинка“, „Лена“, „аптамил“ и „ненаспаност“ често се мотаат низ нејзината галва. Ги изговара исто толку често.
 
Мобилниот телефон го менува на секои 3 месеци.
 
Работи само со професионални слушалки, кои се секогаш пуштени на максимум. Така, според неа, етерот комплетно ја обвиткува и обзема и таа станува дел од тој етер, не само со глас туку и буквално...
 
Не користи шминка; игра (многу успешно) на картата „природна убавина“...
 
e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
Последно освежување ( 3.02.2018. )
 

ON THE AIR

CITY ONLINE  

Listen via Winamp

  Број за SMS пораки:

145-947
 
 

City препорачува