City Radio | 94.7FM - Елена Романова
Елена Романова
Елена Романова Елена ве дружи секој работен ден од 08 до 10 часот на брановите на Сити радио.

e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
 

ON THE AIR

CITY ONLINE  

Listen via Winamp

  Број за SMS пораки:

145-947
 
 

City препорачува