City Radio | 94.7FM - Сања Стојковска
Сања Стојковска
Сања Стојковска Сања ве дружи секој работен ден од 13 до 14 часот на брановите на Сити радио. Исто така Сања е заедно со Димитар од 14 до 15 часот.
e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
 

ON THE AIR

CITY ONLINE  

Listen via Winamp

  Број за SMS пораки:

145-947
 
 

City препорачува

 

 

 
 Осигурување Македонија
Cineplexx
Еуролинк Осигурување
Toyota Macedonia
 Sport Vision
 
 Civkon
 
BiznisMap