City Radio | 94.7FM - ДЈ Боби
ДЈ Боби
ДЈ Боби ДЈ Боби, како музички продуцент во Сити Радио, ве дружи секој работен ден од 13 до 16 часот заедно со вокалниот дел на Сања и на Димитар.
e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
 

ON THE AIR

CITY ONLINE  

Listen via Winamp

  Број за SMS пораки:

145-947
 
 

City препорачува

 

 

 
 Осигурување Македонија
Cineplexx
Еуролинк Осигурување
Toyota Macedonia
 Sport Vision
 
 Civkon
 
BiznisMap