City Radio | 94.7FM - Даниела Анѓелковиќ
Даниела Анѓелковиќ PDF Испечати Е-пошта

Даниела Секое попладне, кога вашите дневни ангажмани привршуваат или сте најчесто во автомобил во друштво на Даниела Анѓелковиќ го правите преодот од гужва ..хаос..врева.. и работа ,кон домашно ,релаксирано попладне – во терминот Premium.
 
Тогаш Скопје звучи супер со вашите омилени Pop, Rock, R&B И Dance песни.

 
Даниела :

"Уживам кога слушам музика и затоа со неа се будам и заспивам. По завршувањето на моите обврски ме релаксираат дружењата и шегите со пријателите што ги сакам, а никако не ги пропуштам ниту забавите или журките кои ги има постојано - почнувајќи од четврток…"
 
Кога сум дома се одмарам со книга, романтична драма или добар трилер.

e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
Последно освежување ( 3.02.2018. )
 

ON THE AIR

CITY ONLINE  

Listen via Winamp

  Број за SMS пораки:

145-947
 
 

City препорачува